18 decembrie – Ziua Poliţiei Naţionale

15-12-2017, 06:40

ZIUA POLITIEI NATIONALE marcata astazi la SINGEREI. In calitate de Presedinte ai Asociatiei primarilor din raion Primarul or. Singerei dn. Gheorghe Brasovschi a venit cu profunda recunostinta si cuvinte sincere de multumire pentru munca cu daruire de sine si abnegatie a colaboratorilor IP Sîngerei si pentru colaborarea strinsa cu APL ,,Conducerea si colectivul administratiei publice locale va ureaza cele mai sincere si calduroase  urari de bine  si sanatate cu prilejul zilei voastre profesionale.

Munca pe care o efectuati zi de zi aflandu-va in serviciul public si asigurand ordinea si climat de siguranta in tara noastra este una de nepretuit. Va multumim pentru devotamentul d-vstra fata de societate, pentru nopti nedormite, pentru grija si dedicatie, va multumim pentru eforturile  depuse si pentru  linistea noastra.

Cu cele mai inalte consideratiuni si tot respectul, va dorim sa aveti parte de succese in toate si ascensiune la postul de munca, prosperitate si numai bine"...